Wystawa w Zabrzu i koncert zespołu „Pokolenia”

Chrześcijańska Służba Charytatywna zaprasza 2 czerwca do Zabrza na mobilno-diagnostyczną wystawę Expo Zdrowie połączoną z koncertem zespołu „Pokolenia”. Wydarzenie będzie miało miejsce w godzinach od 13.00 do 17.00 na Placu Teatralnym przy fontannie.

Wystawa Expo-Zdrowie

Expo Zdrowie to inaczej wystawa na temat zdrowia – specjalnie przygotowany program łączący w sobie badania medyczne, informacje o profilaktyce oraz edukacji zdrowotnej na rzecz społeczeństwa. Wystawa Expo Zdrowie ma na celu promowanie zdrowego stylu życia poprzez 8 zasad: dieta, ćwiczenia, woda, światło słoneczne, wstrzemięźliwość, powietrze, odpoczynek i spokój. 

Wystawa Expo Zdrowie połączona jest z szeregiem różnych badań medycznych jakie chcemy bezpłatnie przeprowadzić dla mieszkańców Zabrza, m.in. : pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar tkanki tłuszczowej, BMI – wskaźnik otyłości, pomiar wydolności wydechowe, test wysiłkowy, komputerowe badanie wieku biologicznego, pomiar poziomu cukru we krwi, lub pomiar cholesterolu. Punkty konsultacyjne z lekarzami, promotorami zdrowia oraz specjalistami d.s. żywienia oraz zdrowego stylu życia będą dawały możliwość indywidualnych rozmów na temat problemów zdrowotnych.
Na zakończenie uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z degustacja zdrowej żywności.

Dodatkowych informacji na temat wystawy Expo Zdrowie udzieli Pan Marek Kroczyk kom. 604502722

Koncert zespołu „Pokolenia” – godz. 15.00

Zespół „Pokolenia” wykonuje współczesną muzykę chrześcijańską. W obecnym składzie gra i śpiewa od sześciu lat.  Członków zespołu łączą więzi rodzinne gdyż grupę tworzą dwie zaprzyjaźnione ze sobą rodziny. Od początku istnienia  zespołu głównym priorytetem działalności jest niesienie ludziom nadziei i miłości płynącej ze znajomości Boga.

Zespół występuje  na festiwalach muzyki chrześcijańskiej  oraz służy pieśnią podczas różnych koncertów w tym wielu koncertów charytatywnych.

Muzyka wykonywana przez zespół „Pokolenia” jest przyjmowana z wielkim entuzjazmem, przez  dorosłych, młodzież jak i dzieci ponieważ jest żywa, radosna i porusza serca słuchaczy.

Zespół nagrał swoją pierwszą płytę w roku 2017.

AKTUALIZACJA:

Dnia 2 czerwcaChrześcijańska Służba Charytatywna zorganizowała w Zabrzu mobilno-diagnostyczną wystawę Expo Zdrowie połączoną z koncertem zespołu „Pokolenia”.

Uczestnikom wystawy jak i koncertu dopisała piękna pogoda. Bez problemu mogli więc przejść przez wszystkie 8 stanowsisk dotyczących zasad zdrowego stylu życia oraz cieszyć się koncertem muzyki chrześcijańskiej w plenerze . W wystawie Expo-Zdrowie wzięło udziało około 120 osób. Cały projekt został dofinansowany przez Urząd Miasta , za co serdecznie dziękujemy!