Expo zdrowie w Poznaniu

Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia, Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh) i Centrum Handlowe Auchan Komorniki zapraszają do udziału w wystawie EXPO Zdrowie, która odbędzie się w niedzielę, 10 marca w galerii Auchan.

Degustacja zdrowej żywności, szkolenie nordic walking, masaż relaksacyjny – to tylko niektóre atrakcje przewidziane przez organizatorów. Ekspozycja promuje osiem podstawowych zasad zdrowego stylu życia, które związane są z odżywianiem, ćwiczeniami fizycznymi, wodą, słońcem, wstrzemięźliwością, powietrzem, odpoczynkiem i spokojem.

– Uczestnicy przechodzą przez osiem stanowisk, które dostarczają informacji na temat podstawowych zasad zdrowia i czynników mających na nie wpływ – mówi Agata Radosh, koordynatorka wystawy EXPO Zdrowie w Poznaniu. – W programie wystawy będą także badania, m.in. pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar cukru we krwi, pomiar tkanki tłuszczowej.

Podczas imprezy organizatorzy przewidzieli stoisko z degustacją zdrowej żywności. Wśród wielu smacznych potraw będą pasty z ziaren, kotlety z płatków owsianych, pieczywo domowego wypieku i zdrowe słodkości.

Początek wystawy EXPO Zdrowie 10 marca, o godzinie 14 w galerii Auchan Komorniki w Poznaniu. Ekspozycję będzie można odwiedzać do godz. 17.30.