Expo Zdrowie – Wrocław 14 września

Praca na rzecz mieszkańców Wroclawia w formie Expo zdrowie daje nam wiele radości.
Jako społeczność jednoczymy się we wspólnym działaniu. Radość osób korzystających z wystawy
potwierdza sens tych działań.Możemy dzielić się tym co sami praktykujemy w codziennym życiu.
Wiele jest serc które potrzebują nie tylko porad zdrowotnych ale wsparcia w problemach i troskach,
które ich przygniatają.Jesteśmy również wdzięczni władzom miasta Wrocławia że użyczają nam
tereny w centrum nieodpłatnie na prowadzenie wystawy EXPO. Dziękujemy fundacji za wsparcie
materiałami edukacyjnymi.

EXPO 14.09.2025

Deszczowy dzień
obsługiwało wystawę ok 35 osób
skorzystało z wystawy ok 40 osób